Haber Detayı
26 Mayıs 2021 - Çarşamba 16:54
 
Sapık polise 25 yıl 10 ay hapis cezası
Milas'ta 2018 yılında görev yapan polis memurunun, komşularının çocuklarına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılandığı davada karar verildi. 3 çocuğa cinsel istismar ve cinsel içerikli görüntü izlettirme suçlarından yargılanan sanık, 25 yıl 10 ay hapis ve 166 gün para cezası verildi.
MUĞLA Haberi
Sapık polise 25 yıl 10 ay hapis cezası

Bodrum Söz/ Edinilen bilgiye göre; 3 kız çocuğu, komşuları olan eski öğretmenlerini zaman zaman ziyaret ederek öğretmenlerinin çocuklarıyla oynuyordu. Öğretmenleri evde olmadığı zamanlarda çocuklarıyla oynamaya giden 3 kız çocuğu öğretmenlerinin eşi 47 yaşındaki polis memuru C.H. tarafından cinsel istismara maruz kaldı.

İSTİSMAR ÖĞRETMENİN MAHREM EĞİTİMİYLE ORTAYA ÇIKTI

Farklı zamanlarda eylemi gerçekleştiren C.H.'nin çocuk istismarı okulda rehber öğretmenin çocuklara, özel bölgeler ve mahremiyet eğitimi verdiği sırada ortaya çıktı. Öğrencilerin yapılanları anlatmaları sonrası durumu ailelerin öğrenmesi ile C.H. hakkında suç duyurusunda bulunarak şikayetçi olan ailelerin yaklaşık 3 yıllık hukuk mücadelesi sona erdi.

GÖREVİNDEN İSTİFA ETMİŞTİ

Yaşanan süreçte Milas - Bodrum Havalimanı'nda görevli olan polis memuru C.H. önce farklı bir ilçeye tayin olsa da kısa süre sonra görevinden istifa etti. Bodrum Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam eden mahkeme kararını verdi.

HER ÇOCUK İÇİN AYRI AYRI CEZA ALDI

Her çocuk için ayrı ayrı cinsel istismar suçundan yargılanan ve ayrıca çocuk pornosu depolamak ve bulundurmak suçundan açılan davadan polis memuru C.H. toplam 25 yıl 10 ay hapis cezası ve ayrıca 166 gün adli para cezasına çarptırıldı.

3 çocuğa cinsel istismardan tutuklanan polis, 25 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sapık, polise, 25, yıl, 10, ay, hapis, cezası,
Yorumlar
Haber Yazılımı