Haber Detayı
08 Aralık 2018 - Cumartesi 10:16
 
MHP'den 51 başkan adayı için açıklama
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Cumhur İttifakı'nı desteklemekte kararlı olduklarını söyleyerek daha önce açıklandığı gibi Ankara, İstanbul ve İzmir'de aday açıklanmayacağını söyledi.
SİYASET Haberi
MHP'den 51 başkan adayı için açıklama

Bodrum Söz- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhur İttifakını bozdurmamak noktasında kararlı olduklarına ilişkin açıklamasının ardından ittifakla ilgili bir açıklama da MHP'den geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, üç büyük ilde aday göstermeyeceklerini söyledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP'nin 51 belediye başkan adayını büyük oranda belirlediğini açıkladı. Durmaz, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "MHP Cumhur İttifakı'nın adaylarını desteklemekte kesin kararlı olacaktır" dedi. Durmaz'ın twitter takipçileriyle paylaştığı açıklama şöyle: 

"MHP Büyükşehirler dışındaki 51 il ilçe ve belde belediye başkan adaylarını büyük oranda belirlemiş ve kamuoyuyla paylaşmaktadır. 30 büyükşehirden daha önce ifade edilen şekilde Ankara, İstanbul ve İzmir'de aday göstermeyecektir. Diğer büyükşehirlerde ise CHP, İP ve HDP'den oluşan zillet ittifakının karşısında, MHP Cumhur İttifakı'nın adaylarını desteklemekte kesin kararlı olacaktır" 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'den, 51, başkan, adayı, için, açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı